piątek, 19 października 2012

3 miejsce Skry Bełchatów w KMŚ !!

SKRA BEŁCHATÓW ZAJMUJE 3 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata w Karskiej Dausze :)

Po dwóch zwycięstwach nad Zenitem Kazań , zespołem w którym gra niesamowity Maksim Michajłow , Skra zdołała wywalczyć podium.

Mecz o brąz rozegrał się w 3 setach.
Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów 2:3 (18:25, 25:18, 25:15, 24:26, 10:15)
Zenit: Valerio Vermiglio, Maksym Michajłow, Jewgienij Siwożelez, Matthew Anderson, Nikołaj Apalikow, Aleksander Abrosimow, Aleksiej Obmoczajew (libero), oraz Iwan Demakow, Władysław Babiczew (libero)
PGE Skra: Paweł Woicki, Aleksandar Atanasijević, Yosleyder Cala, Mariusz Wlazły, Wytze Kooistra, Daniel Pliński, Paweł Zatorski (libero), oraz Dejan Vincić, Karol Kłos, Michał Winiarski, Michał Bąkiewicz, Konstatntin Cupković.
Pierwszy set do 18 , czyli bez problemów dla Skry , w drugiej odsłonie podopieczni Jacka Nawrockiego ulegli Zenitowi do 18 , sytuacja odwrotna do pierwszej partii.Partia 3 na koncie Zenitu wygrana aż do 15 . Set 4 rozegrał się na przewagę Skry 26 do 24, czym Skra odbiła się i odrobiła stratę  . No i wisienka na torcie meczu o brąz to oczywiście świetny tie-brake w wykonaniu zespołu z Bełchatowa , dwa bloki na Michajłowie i świetne ataki Atanasijevica zaprowadził PGE SKRĘ BEŁCHATÓW NA PODIUM !


Jeszcze czeka nam mecz o finał mężczyzn :)


1 komentarze :

  1. Mamy żółte serca w których płynie czarna krew , bo to SKRA BEŁCHATÓW < BO TO SKRA BEŁCHATÓW JEST ! :))

    OdpowiedzUsuń