wtorek, 30 października 2012

Drodzy czytelnicy , followerzy :)


Drodzy czytelnicy , followerzy :)


Zaczynamy poważną robotę ! Teraz większość postów będzie pochodzić z pod naszej Igły. Kilka propozycji wywiadów jest wysłane. .Jeśli  Krzysztof Ignaczak ,naczelny bloger siatkarski polski , również nam odpowie to będzie na prawdę cudownie, bo jak mogłoby zabraknąć najlepszego libero i twórcę vloga pokazującego jak to wszystko wygląda naprawdę . Bo czy kochalibyśmy ich wszystkich gdyby byli takimi ludźmi jak piłkarze , nie wiem , musiałabym się nad tym poważnie zastanowić. W każdym razie Igła musi się zgodzić , bo to dzięki niemu uwielbiam siatkówkę i nie wyobrażam sobie , żeby nam odmówił :)
Wszystko mamy w miarę po kontrolą , dnia 14 listopada b.r wybieramy się na mecz Skry i Dynama ,porobimy trochę zdjęć i oczywiście się nimi podzielimy z wami . O ile będzie to możliwe będzie można wygrać autograf kilku panów , ale first of all trzeba je dostać .Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy , aby dostać zdjęcia z dedykacją dla naszej strony. Akcja promocyjna przygotowana - prócz koszulki Skry , mamy koszulki z naszym logo ( na samym dole naszej strony) .
Życzcie nam powodzenia i czekamy na rozwinięcie sytuacji :)

Na razie przygotowujemy pytania do Aleksa Atanasijevica . 10 pytań pochodzi z naszego facebookowego profilu , mamy także tydzień na przygotowanie pytań do Bartosza Kurka , również będziecie mogli wykazać się i napisać mu oryginalne pytanie ( w komentarzach pod postem).

Mam nadzieję ,że to co robimy już się wam podoba , albo zaczyna powoli zarażać swoim entuzjazmem .
Zawsze mam zasadę , jeśli coś robisz , to rób to na 100% !


Pozdrawiam was wszystkich - Asia

zdjęcia : skra.pl

0 komentarze :

Prześlij komentarz