środa, 10 października 2012

Witam ponownie ;)

Jako ,że już jest dość późno dodam tylko ,iż obecnie będziemy prowadzić działalność podwójną  , na pewno prędzej czy później tu traficie stąd http://volleyballworld-pl.tumblr.com/ , albo jeszcze prędzej stąd  http://www.facebook.com/StwierdzamZgonBoBartman . Tymi o to dwoma stronami jesteśmy połączone w zgrabną sieć. Tym czasem chcę was uprzedzić ,iż strona nie będzie grzeczna i nie będzie wychwalała wszystkich pod niebiosa , mamy też swoje opinie o różnych graczach , a także ich zachowaniu ,więc komentarze są do waszej dyspozycji , postaramy się nie wchodzić w drogę :)

Strona tak jak reszta z naszej serii jest prowadzona przez Missi i Katye , obie mniej więcej mamy te same preferencje , ale ja będę się zajmować ligą polską i startami Polaków w różnych międzynarodowych impreza typu klubowe mistrzostwa świata etc.
Postaramy się także aby wszystkie wpisy były prowadzone po polsku i po angielsku , pierwsze są wyjątkami z ewidentnego braku czasu.

Jeszcze dodam na koniec ,że powiązanie ze stroną facebook'ową nie jest nazwą , tutaj , co będzie można zauważyć zajmujemy się siatkówką jako ogółem , nie konkretnie pod jednego graczy.

Mam nadzieję ,że strona zyska aprobatę , a jeśli spodoba wam się nasza działalność to w styczniu powstanie strona o tym samym tytule czyli VOLLEYBALLWORLD-PL.com :)


0 komentarze :

Prześlij komentarz