środa, 28 listopada 2012

3 mecze w tym samym czasie . 9 kolejka

Dzisiaj rozpoczęła się już dziewiąta kolejka PlusLigi.

O punkty walczą w tej chwili ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Effectorem Kielce. ZAKSA jest jak już dobrze pamiętacie na pierwszym miejscu w tabeli - z ośmiu meczy przegrała tylko jeden z Delectą Bydgoszcz, Effector zajmuje 7 pozycję w tabeli generalnej z jedynie 9 punktami .
Na obecną chwilę ZAKSA prowadzi w setch 1:0

ZAKSA 2:0 EFFECTOR 
(25:20 , 25:17, 0:0 )


Kolejnym meczem bez transmisji jest pojedynek Jastrzębskiego Węgla z Wkręt-metem AZS Częstochowa . JSW ma duże aspiracje na wejście na podium w tym sezonie , będzie to niełatwe zadanie . JSW obecnie w tabeli generalnej zajmuje miejsce 6 , co jest dość odległą lokatą na obecną chwilę. Wkręt-met jest ostatnią drużyną w klasyfikacji generalnej z 3 punktami , które zdobyli w meczu z Asseco Resovią Rzeszów , pokonując zespół mistrzów polski 3:1 , wynik tego spotkania był dla wszystkich wielkim zaskoczeniem .


JSW 3:0 Wkręt-met 

Kolejnym spotkaniem , które ma dziś miejsce , jest pojedynek Delecty Bydgoszcz i nowego zespołu Piotra Gruszki , Indykpolu AZS Olsztyn.Po pierwszym secie prowadzą 1:0 Olsztynianie. W 8-mej kolejce do zespołu Indykpolu dołączył jeden z najlepszych polskich siatkarzy , wielokrotny reprezentant polski , wieloletni kapitan naszej drużyny narodowej - bliżej wszystkim znany jako Grucha , Piotr Gruszka. 35 letni przyjmujący miał ostatnio kłopoty ze znalezieniem zespołu dla siebie , aż w końcu propozycję dał Indykpol , za co tej drużynie powinniśmy podziękować. 

INDYKPOL 1:3 DELECTA

0 komentarze :

Prześlij komentarz