piątek, 16 listopada 2012

7 kolejka - rozpoczynamy kolejny weekend zmagań

Już dziś  rozpoczyna się 7 kolejka PlusLigi !

Resovia już deklaruję ,że nie zamierza więcej oddawać punktów i wreszcie zobaczymy prawdziwą , świetną walkę , taką jak przystało na mistrza polski.
Jutro zespół z Rzeszowa podejmie najsłabszy zespół PlusLigi - Effector Kielce.
Ostatnie niepowodzenia Asseco Resovii Rzeszów były spowodowane dekoncentracją zawodników , co owocowało błędami w elementach takich jak zagrywka , czy nieporozumienia przy odbiorze.


ASSECO RESOVIA RZEZSZÓW - EFFECTOR KIELCE 
17.11.2012 godz.14:30 Polsat SportW tym tygodniu PGE Skra Bełchatów przechodzi męczący okres - 3 mecze w 4 dni , to na prawdę ogromne obciążenie . Wygrana z Dynamem na pewno dała im dużo siły i chęci do działania . W tym sezonie do tej pory wiodło im się mniej więcej tak jak rzeszowskiej Sovii , ale wygrana z Indypolem AZS Olsztyn (3:1) dorzuciła na konto bełchatowian 3 pkt. dzięki czemu obecnie zajmują 4 miejsce w tabeli. Mecz z Indykpolem był zaległym spotkanie z 3 kolejki , nie odbyło się ono w odpowienim terminie , ze względu na udział Skry w KMŚ w Katarze.


PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:1 INDYKPOL AZS OLSZTYN 
PGE SKRA BEŁCHATÓW - WKRĘT-MET AZS CZĘSTOCHOWA 
17.11.2012 godz. 17:00 - Częstochowa 


Niezmiennym liderem jest ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Zespół ten do tej pory nie przegrał jeszcze żadnego meczu i w posiadaniu ,a 17 pkt.

Missi

0 komentarze :

Prześlij komentarz