sobota, 17 listopada 2012

PGE Skra Bełchatów w meczu przeciwko reprezentacji Polski

Nie wiem czy już wiecie , ale PGE Skra Bełchatów przygotowuje nam niespodziankę .
16 grudnia odbędzie się nietypowy mecz - Skra kontra reprezentacja !

Spotkanie odbędzie się w Częstochowie . Ciekawe jesteśmy gdzie odnajdzie swoje miejsce Michał Winiarski ... albo może jeden set tu , drugi po drugiej stronie siatki i tak na przemian , nam by taki układ chyba najlepiej odpowiadał.

Waszym zdaniem kto taki mecz może zwyciężyć - jedna z dwóch najlepszych reprezentacji w siatkówce na świecie , czy jedna z najlepszych drużyn klubowych ?
Nie mogę się doczekać , niestety nie będę miała okazji zobaczyć tego meczu na żywo .
16 grudnia o 19:30 w Częstochowie :)

Wszystkich z Częstochowy zapraszamy na mecz , a reszta na pewno zasiądzie wygodnie przed telewizorem.
Zanim jeszcze ten mecz się odbędzie , będziemy mieli okazję obejrzeć jeszcze jeden mecz fazy grupowej LM z udziałem Skry w naszym niewątpliwie pięknym mieście jakim jest Łódź .

Tomis Constanca - PGE Skra Bełchatów  
Mecz przełożony na godzinę 20:30 , godzina zmieniona , wcześniej spotkanie miało odbyć się o 18:00 , ale o zmianę godziny prosił Polsat.
zdjęcie : skra.pl

1 komentarze :

  1. TAk wiem wlasnie i też się zastanawiam gdzie Michał zagra. Myślę jednak że będzie grac w Skrze a w reprezentacji może go zastąpić np. Michał Kubika bo przecież często siedział na ławce rezerwowych a Winiarski był w wyjściowym składzie. No ale zobaczymy , szkoda tylko że nie będę mogła pojechać do Częstochowy ;(

    OdpowiedzUsuń