niedziela, 11 listopada 2012

Siatkarze Politechniki nie zwalniają tempa: Piąta wygrana z rzędu


sport.pl

    Rewelacja siatkarskiej PlusLigi AZS Politechnika Warszawska pokonała w Olsztynie tamtejszy Indykpol 3:0 i nadal jest wiceliderem rozgrywek.
Siatkarze Politechniki wygrali w Olsztynie z Indykpolem 3:0 - miniaturaSiatkarze Politechniki wygrali w Olsztynie z Indykpolem 3:0 - miniaturaSiatkarze Politechniki wygrali w Olsztynie z Indykpolem 3:0 - miniaturaSiatkarze Politechniki wygrali w Olsztynie z Indykpolem 3:0 - miniaturaSobotnia wygrana siatkarzy Politechniki to ich piąte z rzędu zwycięstwo w lidze. Podopieczni trenera Jakub Bednaruka pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:19, 25:18). Trenerem siatkarzy z Olsztyna jest Radosław Panas, który przez trzy ostatnie sezony był szkoleniowcem drużyny z Warszawy. Przez dwa lata jego asystentem był właśnie Bednaruk.

Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Grzegorz Szymański. Doświadczony atakujący, który w przeszłości występował w Olsztynie zdobył osiemnaście punktów. Dobrą formą imponuje zdobywca piętnastu punktów (trzy po skutecznej zagrywce) - Marcin Nowak.

MVP spotkania został Fabian Drzyzga. To drugie z rzędu wyróżnienie rozgrywającego Politechniki.

Politechnika z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje drugie miejsce w lidze. Prowadzi ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Warszawianie w 7. kolejce zagrają w Arenie Ursynów z Lotosem Treflem Gdańsk. Mecz odbędzie się 16 listopada o godz. 20. Relacja na Warszawa.sport.pl. 

0 komentarze :

Prześlij komentarz