niedziela, 25 listopada 2012

Skra 3:1 Effector

Skra swoim ulubionym wynikiem zakańcza VIII kolejkę PlusLigi.
Dzisiaj o 15:00 w bełchatowskiej hali Energia odbył się mecz PGE Skry Bełchatów i Effectora Kielce.
Wszyscy od początku stawiali na Skrę , jako zespół znacznie silniejszy i z dużo większym doświadczeniem .

Effector dał radę wygrać jeden - trzeci set , zwykle w tym secie Skra ma lekki odpływ energii , co zawsze wykorzystuje drużyna przeciwna. Na szczęście słabość trwała tylko chwilę  i czwarta partia zakończyła mecz wynikiem 3:1.

Ostatnio w bełchatowskim teamie zachodzi wiele zmian. W tym tygodniu z zespołu odszedł Yosleyder Cala. Zerwał on kontrakt , gdyż jego zdaniem zbyt mało czasu spędzał na boisku i rzadko wychodził na boisko w pierwszym składzie. Po odejściu przyjmującego , dostaliśmy informację , że Bełchatów zakupił rozgrywającego , Włocha Dante Bonifante , medalistę Igrzysk Olimpijskich w Londynie  ! Teraz nieoficjalna informacja - odejść chce rozgrywjący Dejan Vinčić. Prawdopodobnie z tego samego powodu , z którego  opuścił klub Cala. Obaj panowie mieli podpisany kontrakt od września 2012 do czerwca 2013. PGE Skra Bełchatów 3:1 Effector Kielce 
(25:19 , 25:22 , 20:25 , 25:22 )VBW-pl |Joanna |zdjęcie: skra.pl

1 komentarze :

  1. Super że Skra wygrała a transmisji znowu brak. Właśnie o tym że Dejan chce odejść przeczytałam na fb. Teraz jest moda na zrywanie kontraktu ze Skrą czy jak?? Pierwszy był Cala i teraz kolejni, nie rozumiem tego. No ale Vincić jakoś najlepiej nie grał, no więc o co ma pretensje?? przecież Woicki wg gra lepiej i wgl. No ale jak mówicie to jest jak na razie to nieoficjalna informacja ciekawe jaka będzie oficjalna?

    OdpowiedzUsuń