wtorek, 13 listopada 2012

Skra trenowała dziś w Atlas Arenie !


BEŁCHATÓW WYGRA MECZ !

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przyjechali w poniedziałek do Łodzi. Tym samym rozpoczęli przygotowania do meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów z Dynamem Moskwa.
Trener Jacek Nawrocki ma do dyspozycji wszystkich graczy. W pełni sił jest już Dejan Vincić, który z powodu urazu nie zagrał w meczu drugiej kolejki z Tomisem Konstanca w Rumunii. Słoweniec wystąpił już w ostatnim meczu PlusLigi z Delectą Bydgoszcz (3:0).

Bełchatowianie w poniedziałek wieczorem trenowali w Atlas Arenie. We wtorek również będą korzystać z hali, w której odbędzie się mecz. Wcześniej trener oraz dwaj siatkarze Mariusz Wlazły i Michał Winiarski, razem z prezesem Konradem Piechockim, wezmą udział w konferencji prasowej.

Dynamo, zespół Bartosza Kurka, przyleci do Łodzi samolotem czarterowym. Bezpośrednio po spotkaniu rosyjska drużyna uda się do Moskwy.

Spotkanie PGE Skra - Dynamo Moskwa odbędzie się w środę o godz. 20.30. Wciąż jeszcze można kupić bilety na ten mecz. Szczegóły na stronie internetowej klubu.

Przypomnijmy, że w tym sezonie PGE Skra Bełchatów zdobyła Superpuchar Polski oraz brązowy medal Klubowych Mistrzostw Świata.


plusliga.pl

0 komentarze :

Prześlij komentarz