wtorek, 4 grudnia 2012

Poszukuję ... :)

Poszukuję młodych , ambitnych , chętnych do pisania tekstów i robienia fotorelacji z meczy osób! 
Od niedawana posiadam wraz z przyjaciółką stronę internetową , ale mamy zdecydowanie zbyt mały zasięg działania ( Łódź jedynie ) Dlatego jeśli chodzisz często na mecze i masz 16-20 lat , lubisz pisać o siatkówce artykuły i robisz niezłe zdjęcia to zapraszamy :) 
( Najlepiej 4-5 osób z kilku miast , byle nie z Łodzi ) Jeśli będziecie chcieli podjąć współpracę , to postaramy się o akredytacje na mecze na które będziecie chodzić z naszego ramienia , więc wejściówka na mecz gratis :) 
Od czegoś musimy zacząć , a nie damy rady ogarnąć wszystkiego .

Bardzo zależałoby nam na powiększeniu grona odbiorców no i oczywiście na bogatszych i ciekawszych fotorelacjach . Najważniejsze jest to byś chciał(a) z nami współpracować i będziesz wkładać to serce. Nie musisz mieć dużo czasu , wystarczy to co napiszesz /sfotografujesz przesłać mnie , a po godzinie pojawi się wraz z cała oprawą graficzną na volleyballworldpl.wix.com :)

Wszyscy chętni są bardzo , bardzo , bardzo mile widziani ;)

Kontakt jak zawsze na volleyballworld.pl@gmail.com
CZEKAM :)

Joanna 


4 komentarze :

 1. jakbyście napisały to za rok - dwa lata ustawiłabym się pierwsza w kolejce, jeśli chodzi o fotorelacje - chciałabym zostać fotografem sportowym, ale niestety dopóki nie zdobędę prawa jazdy muszę się nacieszyć marzeniem. :(
  zachowacie dla mnie miejsce...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A od teraz nie możesz zacząć ? :D Kurcze , szkoda , bo bardzo mi zależy na pomocy , a może rozwiniemy się tak ,że będziemy świetnie prosperującym serwisem ?
   Poczekamy , poczekamy , na pewno :)))

   Usuń
 2. Jaka tam konkurencja ;p jestem zawsze chętna do współpracy :) Niestety na razie nie mogę ze względu na odległości jakie mnie dzielą z "siatkarskimi" miastami (mieszkam pod Poznaniem), ograniczenie rodzicielskie pod względem finansowym i ogrom "pracy" w szkole. (w 2 liceum nauczycielom odwala to się martwię, co będzie za rok!).
  Jak połączyłam się z FB wyślę Wam zaraz na maila :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam ból drugiej klasy liceum , gdyż sama w niej jestem i do tego w biol-chemie ;)
   ok , dzięki wielkie za maila :)

   Usuń