środa, 2 marca 2016

LM: Losy awansu Skry mogą być znane już dziś! Mariusz Wlazły gotowy do gry

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przed meczem w Ankarze z tamtejszym Ziraatem są w dogodnej sytuacji, bowiem do awansu do 1/6 Ligi Mistrzów potrzebują zaledwie jednego punktu. Bełchatowianie nie zamierzają iść po najmniejszej linii oporu, i zdobyć tylko dwa sety, a zagrać dobry, i z pozytywnym, końcowym rezultatem mecz. 


Bełchatowianie o 1/6 Ligi Mistrzów zawalczą w Ankarze, natomiast wicemistrzowie kraju Lotos Trefl Gdańsk na rosyjskiej ziemi zmierzą się z najlepszą drużyną Europy, Zenitem Kazań. 

Ziraat Bankasi Ankara niebezpieczny dla PGE Skry? 

Siatkarze tureckiego zespołu wprawdzie nie błyszczą formą, co widać po obecnych wynikach, bowiem w ostatniej kolejce ligi tureckiej Ziraat przegrał 0:3 z Istanbuł Buyuksehir Belediyesi, i uplasował się na piątej lokacie. 

Przegrany, ale dobry mecz Gdańszczan w Ergo Arenie z Zenitem Kazań. Jak będzie wyglądał rewanż? 

Siatkarze Lotosu przegrali swoje pierwsze spotkanie z liderem rosyjskiej SuperLigi 1:3, ale nie stracili szansy na wywalczenie awansu do kolejnej rundy Champions League. Drzwi do awansu dla siatkarzy trenera Anastasiego są ciągle otwarte, wystarczy, że pokonają Zenit 3:0, bądź 3;1, i przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę w tak zwanym złotym secie. 

Źródło: pzps.pl/opracowanie własne
Anna Frankowska.


0 komentarze :

Prześlij komentarz