czwartek, 7 kwietnia 2016

Niespodzianka w Energii? Bielszczanie pomogą Asseco Resovii?

Mimo to, że Asseco Resovia Rzeszów pokonała na wyjeździe wicemistrzów Polski Lotos Trefl Gdańsk 3:0, to nadal nie jest pewna udziału w tegorocznym finale plusLigi. Dlaczego? Rzeszowianie znacznie skomplikowali swoją sytuację przegrywając wydawałoby się mało znaczącego seta w meczu z MKS Będzin.

9. kwietnia nastąpi bełchatowski fenomen w Energii?
Oczywiście, zwycięstwo Rzeszowian w hali na granicy Gdańska i Sopotu zbliżyło ich do uczestnictwa w finale plusligi, ale nie pomogło na tyle, by z pewnością w nim zagrać. Co miałoby się stać aby siatkarze pod okiem trenera Kowala powalczyli o złoty krążek? W najbliższą sobotę 9. kwietnia w bełchatowskiej hali Energia Bielszczanie musieliby ''urwać'' brązowym medalistom minimum seta. Czy tak się stanie? Nie wydaje się, by gracze Philippa Blaina będąc dosłownie o krok od marzeń przegrali ostatni najważniejszy, decydujący o ich dalszym losie mecz.