niedziela, 1 maja 2016

9 lat? I co z tego. Krzysztof Ignaczak poza Asseco Resovią Rzeszów

Po dziewięciu latach grania w ''Pasiaku'' Krzysztof Ignaczak opuszcza Asseco Resovię Rzeszów. W barwach zespołu z Podkarpacia libero sięgnął aż po osiem krążków mistrzostw kraju. 


Takiego obrotu sprawy zapewne spodziewał się mało kto. Libero reprezentacji Polski po dziewięciu latach grania w zespole wicemistrzów Polski postanowił odejść. Taką informację ogłosił sam zawodnik na jednym z portali społecznościowych. ''26.04.2016 po raz ostatni założyłem z dumą ''Pasiaka'', dzięki za 9 lat wspaniałych sportowych i nie tylko chwil dawaliście mi ogromne wsparcie mam nadzieję, że swoją grą odwdzięczyłem się Wam i nie zawiodłem Waszego zaufania GoSovia !!! Teraz czas zastanowić się co dalej'' - informuje mistrz świata z 2014 roku. 

W szeregach zespołu z Podkarpacia już jest transferowa rewolucja. W zeszłym tygodniu klub poinformował, że z zespołem żegnają się Julien Lynneel, Niloca Penchev, Russel Holmes, Dominik Witczak oraz Bartosz Kurek. Dziś do reprezentantów swoich krajów dołączył ''Igła'' a kto wie, czy to nie koniec skreśleń. 

Anna Frankowska.

0 komentarze :

Prześlij komentarz