sobota, 28 maja 2016

Mistrzowie w natarciu. Już jutro pojedynek siatkarskich gigantów

W drugim dniu olimpijskich kwalifikacji Francuzi jako mistrzowie Europy staną naprzeciw zespołowi z mistrzami świata w składzie. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Kto zbliży się do olimpijskich marzeń? Tego dowiemy się już jutro. Początek transmisji o godzinie 8:30 na kanale Polsat Sport oraz Polsat Sport News. 
Fot: FIVB
Francuzi i Polacy według wielu ekspertów są pewniakami do awansu na igrzyska. Jutro dojdzie do starcia właśnie tych dwóch zespołów. Mecz nie będzie oczywiście decydował o awansie jednak drużyna która wygra oprócz uczucia zwycięskiej satysfakcji znacznie zbliży się do Rio de Janerio. Francuzi zeszły sezon mogą a nawet muszą zaliczyć do udanych bowiem wygrali Ligę Światową i zdołali triumfować również w mistrzostwach Europy. Sił jednak nie starczyło na Puchar Świata w Kraju Kwitnącej Wiśni w którym niespodziewanie ulegli Rosjanom. 

Mistrzowie świata i Europy grali ze sobą tak często, że przed jutrzejszym spotkaniem nie powinno być żadnych niewiadomych. Ostatni mecz pomiędzy owymi drużynami odbył się w turnieju kontynentalnym do igrzysk olimpijskich w Berlinie w którym to górą byli Trójkolorowi. Jak będzie jutro? Przypominamy, że początek spotkania zaplanowano na godzinę 8:30 czasu polskiego. 


Anna Frankowska


0 komentarze :

Prześlij komentarz