poniedziałek, 16 maja 2016

Mika i Nowakowski gotowi do gry

Borykający się z bólem kolana Mateusz Mika oraz wracający po dłuższej boiskowej absencji Piotr Nowakowski są gotowi do gry. Selekcjoner kadry narodowej Stephane Antiga informuje, że nie mamy podstaw ku temu, by obawiać się o zdrowie i formę reprezentantów Polski. 


Wygląda na to, że po kontuzji Mateusza Miki i Piotra Nowakowskiego nie ma ani śladu. W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej trener Antiga potwierdził, że w trakcie trwania Memoriału będzie miał do dyspozycji wszystkich siatkarzy i miejmy nadzieję, że tak samo będzie wyglądać sytuacja podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Rio de Janerio. 

Na konferencji prasowej powiedzieli: 
Król Katarzyna - zastępca prezydenta Krakowa: Bardzo się cieszymy, że ponownie mistrzowie świata zagrają w Krakowie podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Wierzymy, że pobyt będzie bardzo szczęśliwy dla naszej reprezentacji. Mamy również nadzieję, że w Tokio podczas turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich wszystko będzie zrealizowane zgodnie z planem.

Mróz Jerzy - prezez Fundacji Huberta Jerzego Wagnera: Dziękuję trenerowi Antidze, że zechciał rozegrać Memoriał Wagnera w Krakowie. Życzymy reprezentacji oczywiście jak najlepiej i moim marzeniem jest medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio.   

Antiga Stephane - selekcjoner reprezentacji Polski: Trenowaliśmy dwa tygodnie i jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali zawodnicy. Teraz czas na występ w Memoriale Wagnera. Nie było łatwo znaleźć czas, żeby ten turniej rozegrać, ponieważ terminarz jest bardzo napięty. Jest to jednak turniej z wielkimi tradycjami. Zagramy z trzema mocnymi reprezentacjami - Bułgarią, Belgią i Serbią. Jestem zadowolony, że z takimi ekipami zagramy. 

Anna Frankowska. 0 komentarze :

Prześlij komentarz