czwartek, 19 maja 2016

Wypowiedzi po meczu Polska - Belgia

Reprezentacja Polski odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie reprezentacyjnym. Podopieczni Stephana Antigi podczas 14. edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonali reprezentację Belgii 3:1. 


Wypowiedzi kapitanów oraz trenerów obu drużyn po meczu Polska - Belgia

Michał Kubiak (kapitan Reprezentacji Polski): Cieszymy się ze zwycięstwa, chociaż nie wynik jest najważniejszy. Zagraliśmy dziś lepiej, jak wczoraj. Musimy jednak uczyć się siebie na nowo. Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w zagrywce, z czym mieliśmy problemy wczoraj.Dziękuję bardzo organizatorom, że mogliśmy skorzystać z takiej szansy, jak prowadzenie pięknych sportowych samochodów. Uśmiech miałem od ucha do ucha.

Gert van Walle (kapitan Reprezentacji Belgii): Nie jesteśmy zadowoleni po dzisiejszym meczu. Nasza forma powinna przyjść za kilka tygodni. Mało czasu mieliśmy na treningi, bo ligowy sezon był bardzo długi. Robiliśmy co mogliśmy, ale Polska bardzo dobrze w szczególności w zagrywce.

Stephane Antiga (selekcjoner Reprezentacji Polski): Fajny mecz. Wszyscy zagrali i zagraliśmy lepiej, jak wczoraj. Na porannym rozruchu ćwiczyliśmy zagrywkę. W tym elemencie dziś zagraliśmy dobrze. Cieszy mnie to, że Piotr Nowakowski wszedł na boisko. Cieszy mnie również to, że pracujemy dobrze i wszyscy są zdrowi.

Dominique Baeyens (selekcjoner Reprezentacji Belgii): Nie można być zadowolony po przegranym meczu. Niezły pierwszy set, później było trochę gorzej. Zagraliśmy zupełnie inaczej aniżeli wczoraj. Powtarzam, że przed tym turniejem trenowaliśmy tylko 3 razy. Chcemy jednak poprawiać swoją formę, a pomaga w tym rywalizacja z silnymi zespołami. Za dużo błędów popełniliśmy dziś, co pokazuje nad czym musimy pracować.

inf.prasowa

0 komentarze :

Prześlij komentarz