niedziela, 27 listopada 2016

Dąbrowa nie dała szans Atomowi

Siatkarki Sopotu nie będą miło wspominać wyjazdu do Dąbrowy Górniczej. Tamtejszy Tauron MKS nie pozostawił im złudzeń i pewnie wygrał 3:0.


Fot. Kamila Łata
Dąbrowianki nie zwalniają tempa w rozgrywkach Orlen Ligi.  Było to czwarte z rzędu zwycięstwo drużyny z Zagłębia. Zawodniczki MKS-u dominowały na boisku odnosząc w każdym z setów wyraźną przewagę punktową, którą zdobywały już od początku trwania każdej partii.
Dobrze zafunkcjonowały elementy, które w poprzednich meczach przynosiły pożądane efekty- gra blokiem i skuteczna zagrywka dodatkowo utrudniały przeprowadzanie akcji ekipie przyjezdnej. To nie był dzień Atomu, zawodniczki tego klubu popełniły dużo błędów własnych ułatwiając zadanie gospodyniom.
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
Tauron MKS: Horka (7 punktów), Scott (11), Dziękiewicz (6), Paszek (7), Ganszczyk (12), Castiglione (4), Lemańczyk (libero) oraz Miros (2), Ciesiulewicz (4)
Atom Trefl: Mielczarek (1), Bednarek, Damaske (10), Goliat (1), J. Łukasik (3), Gajewska, Kulig (libero) oraz Bodasińska (libero), M. Łukasik (3), Mras (1), Wójcik (1), Fedusio (3)
MVP: Kamila Ganszczyk (MKS) 
Źródło: mks.dabrowa.pl
Kamila Łata

0 komentarze :

Prześlij komentarz