czwartek, 29 grudnia 2016

Bogdan Serwiński nie jest już trenerem Polskiego Cukru Muszynianki!

Bogdan Serwiński, wieloletni trener zespołu z Muszyny ogłosił, że zakończył swoją współpracę z klubem. Jego miejsce zastąpi Ryszard Litwin. 

foto: www.mksmuszynianka.com

W oświadczeniu, opublikowanym na oficjalnej stronie klubu czytamy:

Wynik oraz poziom sportowy zespołu to najistotniejsze kryteria oceny pracy trenera. Ani jedno, ani drugie nie jest dla mnie satysfakcjonujące.W profesjonalnym sporcie, jakim jest siatkówka pierwszy trener obciążony jest jednoznaczną odpowiedzialnością. Stąd też moja decyzja o rezygnacji z prowadzenia zespołu.Po wnikliwej analizie, z której jasno wynikało, że parametry sportowe są zdecydowanie niższe niż w sezonach poprzednich oraz po długiej dyskusji z Prezesem Jeżowskim oraz Trenerami Litwinem i Wojtowiczem, moja wizja zmian została zaakceptowana.Jestem przekonany, że Ryszard i Marcin natchną zespół wiarą i nadzieją i na koniec sezonu wszyscy będą usatysfakcjonowani.
 Z Muszyną Serwiński był związany przez 20 lat.Z klubem zdobył cztery złote medale Mistrzostw Polski, dwa srebrne oraz dwa brązowe. Ponadto jest zdobywcą Pucharu Polski oraz Super Pucharu. Do 2010 roku sprawował także funkcję prezesa klubu. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich szkoleniowców.


źródło: www.mksmuszynianka.com
Anna Bartłomiejczyk

0 komentarze :

Prześlij komentarz