niedziela, 29 stycznia 2017

Cucine Lube Civitanova zdobywcą Pucharu Włoch!

Po zaciętym meczu, którego stawką był puchar Włoch Cucine Lube Civitanova pokonała Diatec Trentino 3:1 i została zdobywcą pierwszego miejsca. 


Z racji tego, że w tabeli pucharu wyższą lokatę zajmowała Cucine Lube to oni był stawiany w roli ''pewniaka'' do wygrania głównego trofeum. Siatkarze Trentino jedynie w drugiej partii spokojnie pokierowali grą i wygrali partię do 23. Pierwszego, trzeciego i czwartego seta przegrali pewnie, do 21, 15 i 20. 

Z wygranej Cucine Lube mogą cieszyć się siatkarze Asseco Resovii Rzeszów. Za równe trzy dni wicemistrz kraju o zwycięstwo w ramach meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów zawalczy z aktualnym zdobywcą Pucharu Italii. Jeśli rzeszowianie pewnie przygotują się do meczu z włochami to spokojnie można stwierdzić, że nie będziemy mogli narzekać na zbyt niski poziom sportowy. 

Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino 3:1 (25:21, 23:25, 25:15, 25:20)

Cucine Lube Civitanova: Micah Christenson, Cwetan Sokołow, Osmany Juantorena, Jiri Kovar, Dragan Stanković, Davide Candelaro, Jenia Grebennikov (L), Klemen Cebulj, Nicola Pesaresi. 

Diatec Trentino: Simone Gianneli, Jan Stokr, Filippo Lanza, Tine Urnaut, Simon Van De Voorde, Sebastian Sole, Massimo Colaci (L), Oleg Antonow, Gabriele Nelli, Tiziano Mazzone. 

Anna Frankowska.
0 komentarze :

Prześlij komentarz