piątek, 27 stycznia 2017

Faworyt ze stolicy

Jutro w warszawskiej hali Torwar dojdzie do pojedynku pomiędzy ONICO AZS Politechniką Warszawską a Espadonem Szczecin. Faworyci do zgarnięcia pełnej puli punktów pochodzą ze stolicy ale pewne jest to, że Szczecinianie tanio skóry nie sprzedadzą. 


Mimo to, że Espadon Szczecin średnio radzi sobie w rozgrywkach ligowych to sympatycy drużyny nie mogą narzekać na brak emocji. Warto zwrócić uwagę na poczynania zawodników w Pucharze Polski. W prawdzie Szczecinianie w 2017 r. nie zdążyli zapisać na swoim koncie punktów z ekstraklasy ale przegrywali mecze dopiero po wyrównanej grze. Dla kibiców zawsze to pocieszenie. 
Gracze trenera Gogola po rozegranym w naprawdę dobrym stylu, ale przegranym meczu z PGE Skrą Bełchatów w dobrych humorach przystąpią do rywalizacji z ONICO. Przypomnijmy, że w meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej ligi Politechnika na obcym dla siebie terenie pokonała Espadon 0:3. Być może słabą dla siebie serię przerwą już jutro. Podopieczni Michała Gogola o godz. 18:00 podejmą Inżynierów. 

Drużyna Jakuba Bednaruka po rozegraniu dziewiętnastu kolejek z dwudziestoma punktami zajmuje w tabeli pozycję dziesiątą. W rozegranym w ubiegłym tygodniu spotkaniu akademicy ku zdziwieniu kibiców przegrali w Indykpolem AZS-em Olsztyn 0:3. 

Anna Frankowska.


0 komentarze :

Prześlij komentarz