piątek, 27 stycznia 2017

Jarosz błyszczy w lidze katarskiej

Zespół Jakuba Jarosza po rozegraniu spotkania z Al Khora z trzydziesto dziewięcioma punktami na koncie zajmuje pozycję wicelidera tabeli. Jaish do aktualnego lidera - Police SC - traci sześć punktów. 


Widząc końcowe wyniki poszczególnych meczów drużyny Jakuba Jarosza można sądzić, że sześć punktów straty do lidera zostanie odrobione w mgnieniu oka. Po rozegraniu spotkania 16. kolejki ligi zagranicznej El Jaish bez straty seta pokonał Al Khor. Jedynie pierwszy set był rywalizacją punkt za punkt. Dwa kolejne partie swobodnie wygrała drużyna reprezentanta kraju znad Wisły - do 20 i 17. 

Finalny rezultat El Jaish przełożył się również na punktowanie indywidualne. Polak grający na pozycji atakującego został zdobywcą osiemnastu ''oczek''. Zanotował przy tym 48% skuteczność w ataku. Rozgrywający Jaish skierował do Polaka dwadzieścia siedem piłek natomiast on punktowo zakończył trzynaście uderzeń. Na przestrzeni całego meczu uderzenia Polaka zostały trzy razy wyblokowane. W grze na skrzydłach dwudziesto dziewięciolatek dopisał cztery bezpośrednio zdobyte punkty, blokiem oraz jego łupem padł as serwisowy. 

Anna Frankowska.0 komentarze :

Prześlij komentarz