poniedziałek, 23 stycznia 2017

Koniec sezonu dla Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty?

Dwukrotna mistrzyni Europy w trakcie czwartego seta w meczu z Savino Del Bene Scandici doznała kontuzji kolana. Uraz jest na tyle poważny, że reprezentantka Polski może zakończyć sezon.
Fot: Rafał Oleksiewicz
Zespół polskiej atakującej po czterosetowym pojedynku pokonał Savino Del Bene Scandici. Końcowy rezultat nie był jednak szczęśliwy dla Polki. W jednej z akcji ostatniej partii Skowrońska-Dolata w chwili uderzenia piłki niefortunnie postawiła nogę i poczuła silny ból w kolanie. Zdobywczyni siedemnastu ''oczek'' atakiem oraz punktu blokiem po meczu z asystą fizjoterapeutów udała się do szpitala w celu wykonania rezonansu magnetycznego. 

Jakub Dolata - mąż oraz menadżer siatkarki w rozmowie z dziennikarzem ''Przeglądu Sportowego'' informuje, że pełną diagnozę poznamy jutro. ''Teraz Kasia czeka na wyniki badania. Dopiero we wtorek będziemy znali diagnozę'' - mówi. ''Obawiamy się, że to może być nawet zerwanie więzadła, co będzie oznaczało dla Kasi koniec sezonu. Mamy jednak nadzieję, że uraz jest mniej groźny, że to tylko skręcenie albo kłopoty z łękotką. Poczekajmy na diagnozę lekarską'' - dodaje. 

Anna Frankowska.


0 komentarze :

Prześlij komentarz