sobota, 28 stycznia 2017

Mariusz Wlazły: Wynik na pewno każdego z nas rozczarował

W hicie 18. kolejki PlusLigi siatkarze trenera Philippa Blaina przegrali z powracającą do wysokiej dyspozycji Asseco Resovią Rzeszów. ''Na takie mecze się czeka na pewno i ten ładunek emocjonalny jest troszeczkę wyższy'' - powiedział pochodzący z Wielunia, mistrz świata.  


Drużyna przyjezdna wicemistrzom kraju postawiła się jedynie w pierwszej partii. Wydawało się, że trzeci set padnie łupem gości, ale ostatecznie wygrali miejscowi. Asseco Resovia po zwycięstwie nad PGE Skrą z 44. punktami na koncie zajmuje drugą pozycję w tabeli. 

''Ciężko jest tak na szybko po meczu cokolwiek powiedzieć. Na pewno mieliśmy swoje szanse których gdzieś tam nie wykorzystaliśmy. Cierpliwie musimy pracować nad naszymi brakami nad eliminacją błędów i tyle. Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Na takie mecze się czeka na pewno i ten ładunek emocjonalny jest troszeczkę wyższy. Myślę, że fajnie, że mogliśmy tutaj zaprezentować swoje umiejętności. Wynik na pewno każdego z nas rozczarował, ale jest to też dobra lekcja dla nas żeby tam nad tym wszystkim co tutaj zawiodło, pracować. Przede wszystkim wystrzegać się błędów. Powtarzam się kolejny raz, ale gdzieś to jest tam naszą bolączką. Myślę, że też mecz mógł się podobać. Poza tym ostatnim setem gdzie Resovia przejęła kontrolę szybko i prowadziła go do końca, ale mecz na pewno był emocjonalnie na wysokim poziomie. Kibicom mógł się podobać. Szkoda, że gdzieś tam nie urwaliśmy punktu, ale trzeba pracować jeszcze raz pracować, cierpliwie to tego podchodzić'' - mecz z wicemistrzem Polski ocenił Mariusz Wlazły

Anna Frankowska.

0 komentarze :

Prześlij komentarz