PlusLiga sezon 2016/2017


Faza play-off

mecz o 5 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

07.04, g.18:00 Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
12.04  Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

mecz o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

08.04 Cerrad Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk
18.04 LOTOS Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom

mecz o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

08.04 GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska
18.04 ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice

mecz o 15 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

08.04 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz
18.04 Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa


Faza Zasadnicza

Kolejka 1
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 23:25)
MVP: Thibault Rossard
Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 11:25, 22:25)
MVP: Łukasz Wiśniewski
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
MVP: Mariusz Wlazły
LOTOS Trefl Gdańsk - Effector Kielce 3:1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:23)
MVP: Michał Masny
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 0:3 (17:25, 16:25, 20:25)
MVP: Robert Taht
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa  3:0 (27:25, 25:21, 25:17)
MVP: Wojciech Żaliński
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn  3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 29:27, 15:07)
MVP: Salvadro Hidalgo Oliva
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:19, 14:25, 25:18, 25:19)
MVP: Michał Błoński

Kolejka 2
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
MVP: Paweł Zagumny
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:12)
MVP: Jan Hadrava
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel  0:3 (16:25, 22:25, 16:25)
MVP: Lucas Kampa
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 23:25, 27:25, 21:25)
MVP: Bartosz Janeczek
Effector Kielce - Cuprum Lubin 2:3 (18:25, 23:25, 25:22, 25:18, 9:15)
MVP: Grzegorz Łomacz
MKS Będzin - LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (22:25, 25:17, 20:25, 25:20, 13:15)
MVP: Mateusz Mika
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:22, 26:28, 24:26, 23:25)
MVP: Srecko Lisinac
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)
MVP: Fabian Drzyzga

Kolejka 3
Espadon Szczecin - ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)
MVP: Paweł Zagumny
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (23:25, 18:25, 25:19, 20:25)
MVP: Fabian Drzyzga
LOTOS Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (18:25, 25:21, 24:26, 23:25)
MVP: Sam Deroo 
Cuprum Lubin - MKS Będzin  3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
MVP: Robert Taht
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 2:3 (23:25, 25:20, 25:17, 21:25, 13:15)
MVP: Jakub Wachnik
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:14, 25:16)
MVP: Maciej Muzaj
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3:0 (25:16, 25:23, 26:24)
MVP: Serhiy Kapelus
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (18:25, 16:25, 25:19, 14:25)
MVP: Jan Hadrava

Kolejka 4
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:20, 18:25, 28:26)
MVP:  Michał Filip
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (20:25, 27:25, 21:25, 25:17, 15:11)
MVP: Paweł Adamajtis
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 0:3 (24:26, 22:25, 15:25)
MVP: Rafał Sobański
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 25:22, 14:25, 15:25, 13:15)
MVP: Lucas Kampa
22.12 MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin  3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
MVP: Mateusz Bieniek 
Asseco Resovia Rzeszó - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25:18, 25:17, 17:25, 25:17)
MVP: John Gordon Perrin
Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Kolejka 5
PGE Skra Bełchatów - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:20, 30:28, 25:22)
MVP: Srećko Lisiniac
LOTOS Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin 3:1 (25:15, 26:28, 27:25, 25:19)
MVP: Damian Schulz
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
MVP: Łukasz Kaczmarek
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25, 20:25, 25:23, 19:25)
MVP: Dawid Konarski
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 1:3 (21:25, 31:29, 22:25, 21:25)
MVP: Łukasz Kozub
GKS Katowice - Effector Kielce  0:3 (23:25, 28:30, 19:25)
MVP: Maciej Pawliński
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:19, 25:17)
MVP: Bartosz Filipiak
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 27:25, 18:25, 25:19)
MVP: Jakub Kochanowski   

Kolejka 6
ONICO AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa 1:3 (25:22, 29:31, 22:25, 21:25)
MVP: Oleksandr Grebeniuk
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn  0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
MVP: Aleksander Śliwka
Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz  3:2 (15:25, 25:23, 22:25, 25:18, 15:11)
MVP: Leo Andrić
MKS Będzin - GKS Katowice 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:17)
MVP: Rafael Araujo Rodrigues
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 25:27, 22:20)
MVP: Dawid Konarski
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
MVP: Marko Ivović
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 3:0 (25:14, 25:23, 25:14)
MVP: Piotr Hain
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 30:28, 25:16)
MVP: Michał Winiarski     
 

Kolejka 7
LOTOS Trefl Gdańsk - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:20)
MVP: Michał Masny
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
MVP: Mariusz Wlazły
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin 3:1 (25:20, 25:20, 27:29, 25:19)
MVP:  Tomasz Fornal
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów  3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:20)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0 (26:28, 16:25, 20:25)
MVP: Sam Deroo
 Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
MVP: Patryk Szczurek
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
MVP: Wojciech Włodarczyk
AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (16:25, 25:22, 25:23, 22:25, 15:4)
MVP: Paweł Adamajtis

Kolejka 8
21.12 ONICO AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce - AZS Częstochowa  3:1 (25:22, 25:21, 19:25, 25:21)
MVP: Marcin Komenda 
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:20, 22:25, 13:25, 25:22, 6:15)
MVP: Jan Hadrava
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:18, 19:25, 25:15)
MVP: Dawid Konarski
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice  2:3 (25:17, 23:25, 23:25, 25:22, 11:15)
MVP: Karol Butryn
Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (23:25, 25:23, 17:25, 15:25)
MVP: Damian Boruch
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:12, 25:23, 25:18)
MVP: Nicolas Uriarte
LOTOS Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2 (25:16, 18:25, 17:25, 25:22, 15:13)
MVP: Michał Masny

Kolejka 9
Cuprum Lubin - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:15)
MVP: Łukasz Kaczmarek
Cerrad Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk  3:1 (21:25, 25:22, 30:28, 32:30)
MVP: Bartłomiej Bołądź
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:22, 25:21, 23:25, 15:11)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
GKS Katowice - Espadon Szczecin 3:1 (25:19, 21:25, 35:33, 25:16)
MVP: Karol Butryn
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
MVP: Gavin Schmitt
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
MVP: Dawid Konarski
AZS Częstochowa - MKS Będzin  2:3 (25:19, 18:25, 32:34, 25:18, 10:15)
MVP: Marcin Waliński
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 2:3 (21:25, 25:23, 25:21, 22:25, 12:15)
MVP: Marcin Komenda 

Kolejka 10
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 1:3 (17:25, 28:30, 25:22, 23:25)
MVP: Paweł Zagumny
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Częstochowa  3:0 (25:11, 25:21, 25:19)
MVP: Mateusz Bieniek
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała  3:0 (25:12, 25:19, 25:13)
MVP: Artur Ratajczak
Asseco Resovia Rzeszó - Indykpol AZS Olsztyn  3:1 (25:19, 22:25, 25:22, 25:21)
MVP: Gavin Schmitt
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:14, 15:12)
MVP: Janusz Gałązka
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
MVP: Kacper Piechocki
Jastrzębski Węgiel - LOTOS Trefl Gdańsk  3:2 (25:21, 25:20, 23:25, 22:25, 15:13)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (26:28, 25:23, 29:31, 23:25)
MVP: David Smith

Kolejka 11    
Cerrad Czarni Radom - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:23, 22:25, 25:17, 25:22)
MVP: Wojciech Żaliński
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 2:3 (24:26, 26:24, 25:12, 16:25, 11:15)
MVP: Robert Taht
LOTOS Trefl Gdańsk - GKS Katowice 0:3 (18:25, 22:25, 20:25)
MVP: Serhiy Kapelus
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
MVP: Nicolas Uriarte
Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin 3:1 (23:25, 28:26, 28:26, 25:13)
MVP: Daniel Pliński
AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
MVP: Marko Ivovic
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
MVP: Patryk Czarnowski
Effector Kielce - MKS Będzin  2:3 (17:25, 17:25, 27:25, 25:21, 10:15)
MVP: Rafael Araujo Rodrigues

Kolejka 12
ONICO AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin  3:2 (36:38, 23:25, 25:18, 25:18, 15:6)
MVP: Paweł Zagumny
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 3:0 (28:26, 25:18, 25:21)
MVP: Mateusz Bieniek
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała  3:2 (28:30, 25:16, 21:25, 25:18, 15:7)
MVP: Gavin Schmitt
Espadon Szczecin - AZS Częstochowa 3:2 (21:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)
MVP: Michał Ruciak
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:27, 25:22, 25:13, 25:21)
MVP: Artur Szalpuk
LOTOS Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (36:38, 25:18, 25:14, 25:18)
MVP: Dmytro Pashytskyy
Cuprum Lubin - GKS Katowice  3:2 (33:35, 25:18, 25:20, 21:25, 15:10)
MVP: Łukasz Kaczmarek
Cerrad czarni radom - Jastrzębski Węgiel  1:3 (23:25, 28:26, 16:25, 23:25)
MVP: Scott Touzinsky 

Kolejka 13
Jastrzębski Węgiel - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2 (28:30, 20:25, 25:18, 25:20, 15:12)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 19:25, 27:29)
MVP: Michał Kędzierski    
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 1:3 (27:25, 23:25, 20:25, 20:25)
MVP: Grzegorz Łomacz
Indykpol AZS Olsztyn - LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (25:21, 25:14, 21:25, 13:25, 16:14)
MVP: Jan Hadrava
AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów 1:3 (30:28, 15:25, 22:25, 21:25)
MVP: Artur Szalpuk
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 26:24)
MVP: Paweł Gryc
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 29:31, 12:25)
MVP: Thibault Rossard
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (16:25, 16:25, 18:25)
MVP: Benjamin Toniutti

Kolejka 14
ONICO AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
MVP: Dawid Konarski
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin  3:0 (25:20, 25:17:25:18)
MVP: Bartłomiej Lemański
Espadon Szczecin - Effector Kielce  3:0 (25:23, 31:29, 25:21)
MVP: Bartłomiej Kluth
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
MVP: Bartosz Kurek
LOTOS Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa  3:1 (22:25, 25:15, 25:18, 25:19)
MVP: Mateusz Mika
Cuprum Lubin - Idnykpol AZS Olsztyn  1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 23:25)
MVP:  Aleksander Śliwka
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin  2:3 (25:18, 30:32, 25:14, 17:25, 11:15)
MVP: Wojciech Żaliński
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:1 (25:15, 24:26, 25:19, 25:16)
MVP: Patryk Strzeżek  


Kolejka 15
GKS Katowice - ONICO AZS Politechnika Warszawska 2:3 (28:30, 25:16, 25:18, 21:25, 12:15)
MVP: Michał Filip
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
MVP: Jakub Popiwczak
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:15)
MVP: Wojciech Włodarczyk  
AZS Częstochowa - Cuprum Lubin  1:3 (22:25, 22:25, 28:26, 22:25)
MVP: Grzegorz Łomacz 
LOTOS Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:14)
MVP: Damian Schulz
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 20:25, 17:25)
MVP: Kacper Piechocki
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:0 (25:19, 25:16, 25:21)
MVP: Marcin Waliński
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 13:15)
MVP: Marko Ivovic

Kolejka 16
Asseco Resovia Rzeszów - ONICO AZS Politechnika Warszawska  3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
MVP: Bartłomiej Lemański
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Espadon Szczecin 3:0 (25:18, 25:12, 25:22)
MVP: Mateusz Bieniek 
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów 2:3 (18:25, 28:26, 25:22, 23:25, 10:15)
Effector Kielce - LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (15:25, 22:25, 22:25)
MVP: Miłosz Hebda
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)
MVP: Marcus Boehme  
AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 21:25, 15:25)
MVP: Tomasz Fornal  
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel  3:1 (24:26, 25:18, 25:23, 27:25)
MVP: Wojciech Włodarczyk
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice  2:3 (25:22, 17:25, 25:21, 23:25, 15:17)
MVP: Rafał Sobański

Kolejka 17
Łuczniczka Bydgoszcz - ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 (17:25, 20:25, 26:28)
MVP: Michał Filip  
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn  0:3 (14:25, 20:25, 15:25)
MVP: Paweł Woicki
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
MVP: Damian Boruch  
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom  3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:20)
MVP: Bartosz Janeczek
Cuprum Lubin - Effector Kielce 3:0 (25:20, 25:16, 25:17)
MVP: Grzegorz Łomacz  
LOTOS Trefl Gdańsk - MKS Będzin  3:0 (25:21, 25:19, 27:25)
MVP: Dmytro Pashytskyy
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:2 (23:25, 19:25, 25:18, 25:20, 15:9)
MVP: Mariusz Wlazły
Asseco Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 3:0 (25:23, 25:18, 25:17)
MVP: Mateusz Masłowski

Kolejka 18  
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Espadon Szczecin  3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
MVP: Łukasz Łapszyński
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1 (20:25, 25:22, 30:28, 25:17)
MVP: Gavin Schmitt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LOTOS Trefl Gdańsk  3:0 (25:22, 25:15, 25:16)
MVP: Łukasz Wiśniewski
MKS Będzin - Cuprum Lubin  3:2 (25:23, 20:25, 25:23, 23:25, 15:11)
MVP: Krzysztof Rejno
Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom  0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
MVP: Wojciech Żaliński
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel  1:3 (25:22, 17:25, 19:25, 20:25)
MVP: Grzegorz Kosok
AZS Częstochowa - GKS Katowice  2:3 (14:25, 25:21, 22:25, 25:22, 10:15)
MVP: Tomasz Kalembka
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 25:20)
MVP: Daniel Pliński

Kolejka 19
Indykpol AZS Olsztyn - ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:18, 30:28, 25:20)
MVP: Michał Żurek 
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:23, 27:25)
MVP: Piotr Sieńko
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:21, 25:13)
MVP: Karol Butryn
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:17, 25:23)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva  
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin  3:1 (25:22, 25:18, 22:25, 25:23)
MVP: Michał Kędzierski 
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 19:25)
MVP: Sam Deroo
LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (23:25, 26:24, 17:25, 25:20, 15:10)
MVP: Damian Schulz
PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin  3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
MVP: Jurij Gladyr

Kolejka 20
ONICO AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 22:25, 25:23, 25:18)
MVP: Maciej Olenderek
Espadon Szczecin - LOTOS Trefl Gdańsk  3:1 (22:25, 25:22, 31:29, 25:23)
MVP: Bartłomiej Kluth
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin  3:2 (26:24, 25:16, 15:25, 21:25, 17:15)
MVP: Marcin Możdżonek
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 3:2 (21:25, 26:24, 17:25, 25:19, 19:17)
MVP: Sam Deroo  
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:21, 22:25, 26:28, 20:25)
MVP: Lukas Kampa
Effector Kielce - GKS Katowice  1:3 (25:22, 13:25, 19:25, 23:25)
MVP: Marco Falaschi
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 (29:21, 25:16, 25:22, 17:25, 11:15)
MVP: Bartosz Filipiak
AZS Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)
MVP: Jakub Kochanowski

Kolejka 21
AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 (25:16, 18:25, 28:30, 22:25)
MVP: Łukasz Łapszyński
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:18, 25:22)
MVP: Wojciech Włodarczyk
Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce  2:3 (23:25, 25:17, 25:22, 20:25, 15:17)
MVP: Marcin Komenda
GKS Katowice - MKS Będzin  0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
MVP: Krzysztof Rejno
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:23, 25:23, 19:25, 18:25, 11:15)
MVP: Łukasz Wiśniewski
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 21:25, 14:25)
MVP: Thibault Rossard
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin  0:3 (19:25, 16:25, 15:25)
MVP: Rafail Koumentakis
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 20:25, 25:16, 18:25, 10:15)
MVP: Bartosz Kurek

Kolejka 22
ONICO AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (25:27, 23:25, 25:21, 18:25)
MVP: Bartosz Gawryszewski  
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)
MVP: Mariusz Wlazły
Espadon Szczecin - Cerrad Czarni Radom  2:3 (12:25, 20:25, 25:22, 25:23, 9:15)
MVP: Emanuel Kohut
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  1:3 (21:25, 25:15, 24:26, 20:25)
MVP: Lukas Kampa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice  3:0 (30:28, 32:30, 31:29)
MVP: Dawid Konarski
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 (25:17, 19:25, 22:25, 25:14, 13:15)
MVP: Bartosz Filipiak
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
MVP: Miłosz Zniszczoł  
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa  1:3 (23:25, 25:19, 18:25, 22:25)
MVP: Bartosz Buniak 

Kolejka 23
BBTS Bielsko-Biała - ONICO AZS Politechnika Warszawska  3:0 (25:21, 31:29, 25:22)
MVP: Bartłomiej Lipiński
AZS Częstochowa - Effector Kielce 1:3 (20:25, 20:25, 25:17, 25:27)
MVP: Marcin Komenda
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin  3:2 (24:26, 19:25, 25:13, 25:13, 15:9)
MVP: Daniel Pliński
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
MVP: Benjamin Toniutti 
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (26:28, 25:20, 25:22, 23:25, 12:15)
MVP: Jochen Schops
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin  3:0 (25:15, 25:20, 25:23)
MVP: Maciej Muzaj
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:16, 19:25, 25:22, 17:25, 10:15)
MVP: Srećko Lisinac
Cuprum Lubin - LOTOS Trefl Gdańsk  3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:16)
MVP: Keith Pupart

Kolejka 24
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin  0:3 (15:25, 21:25, 19:25)
MVP: Grzegorz Łomacz
LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:20)
MVP: Mateusz Mika
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:27, 25:17, 23:25, 25:15, 15:10)
MVP: Bartosz Kurek
Espadon Szczecin - GKS Katowice 2:3 (16:25, 28:26, 25:22, 20:25, 11:15)
MVP: Karol Butryn   
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:21, 25:13)
MVP: Jochen Schops
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn  3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:22)
MVP: Benjamin Toniutti
MKS Będzin - AZS Częstochowa  3:1 (27:29, 25:19, 25:14, 25:10)
MVP: Marcin Waliński
Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:13, 25:13)
MVP: Leo Andrić

Kolejka 25  
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 20:25)
MVP: Marcin Komenda
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin 1:3 (25:20, 17:25, 14:25, 26:28)
MVP: Rafael Araujo Rodrigues
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3 (15:25, 16:25, 20:25)
MVP: Grzegorz Pająk
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:19, 25:23, 17:25, 21:25, 10:15)
MVP: Fabian Drzyzga
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 22:25)
MVP: Janusz Gałązka
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:22, 13:15)
MVP: Karol Kłos
LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:14, 18:25, 26:28)
MVP: Lukas Kampa
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:0 (27:25, 26:24, 25:21)
MVP: Jakub Ziobrowski  

Kolejka 26  
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Cerrad czarni Radom  3:1 (25:20, 25:20, 21:25, 25:18)
MVP: Maciej Olenderek
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)
MVP: Patryk Strzeżek
GKS Katowice - LOTOS Trefl Gdańsk  3:2 (25:22, 25:13, 20:25, 16:25, 15:13)
MVP: Serhiy Kapelus
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:14, 25:09)
MVP: Mariusz Wlazły
Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn  2:3 (25:20, 25:27, 25:17, 16:25, 11:15)
MVP: Daniel Pliński
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa  3:0 (25:21, 25:20, 25:15)
MVP: Marko Ivovic
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała  3:0 (25:22, 25:09, 25:20)
MVP: Sam Deroo
MKS Będzin - Effector Kielce  3:1 (25:22, 25:13, 19:25, 25:20)
MVP: Marcin Waliński

Kolejka 27
MKS Będzin - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 (23:25, 21:25, 25:18, 21:25)
MVP: Bartosz Kwolek
Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 19:25, 15:25)
MVP: Sam Deroo
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
MVP: John Gordon Perrin
AZS Częstochowa - Espadon Szczecin 1:3 (15:25, 25:21, 14:25, 21:25)
MVP: Michał Sladecek
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2:3 (27:29, 15:25, 25:22, 25:19, 9:15)
MVP: Srećko Lisinac
Łuczniczka Bydgoszcz - LOTOS Trefl Gdańsk  2:3 (25:23, 22:25, 25:19, 18:25, 13:15)
MVP: Damian Schulz
GKS Katowice - Cuprum Lubin  2:3 (25:23, 13:25, 18:25, 29:27, 12:15)
MVP: Robert Taht
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom  3:0 (25:23, 25:20, 25:19)
MVP: Maciej Muzaj

Kolejka 28 
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel  3:2 (25:23, 20:25, 19:25, 25:21, 15:12)
MVP: Michał Filip
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice  2:3 (24:26, 14:25, 25:18, 25:23, 22:24)
MVP: Serrhiy Kapelus
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz  3:1 (26:24, 17:25, 25:21, 25:19)
MVP: Łukasz Kaczmarek
LOTOS Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (26:28, 25:27, 18:25)
MVP: Jan Hadrava
PGE Skra Bełchatów - AZS Częstochowa  3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
MVP: Mariusz Wlazły
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała  2:3 (23:25, 23:25, 25:16, 25:23, 18:20)
MVP: Kamil Kwasowski
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce  3:1 (25:17, 25:14, 20:25, 25:15)
MVP: Jochen Schoeps
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin  3:1 (28:30, 25:18, 25:23, 27:25)
MVP: Dawid Konarski

Kolejka 29
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO AZS Politechnika Warszawska  3:0 (25:22, 25:16, 25:12)
MVP: Sam Deroo
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów  0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
MVP: Marko Ivovic
Effector Kielce - Espadon Szczecin  2:3 (25:20, 25:27, 22:25, 25:23, 11:15)
MVP: Michał Ruciak
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów  0:3 (19:25, 24:26, 14:25)
MVP: Mariusz Wlazły
AZS Częstochowa - LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 24:26, 15:25)
MVP: Damian Schulz 
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin  3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:23)
MVP: Paweł Woicki
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz  3:1 (25:11, 25:18, 23:25, 25:22)
MVP: Tomasz Fornal
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel  2:3 (20:25, 23:25, 25:22, 25:21, 9:15)
MVP: Lukas Kampa

Kolejka 30   
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:0 (25:19, 25:20, 28:26)
MVP: Michał Filip
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn  1:3 (25:23, 15:25, 19:25, 19:25)
MVP: Paweł Woicki
Cuprum Lubin - AZS Częstochowa 3:0 (25:23, 25:08, 25:20)
MVP: Grzegorz Łomacz 
BBTS Bielsko-Biała - LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (21:25, 23:25, 25:20, 25:16, 17:19)
MVP: Mateusz Mika
02.04, g. 17:30 TV PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce 
02.04, g. 16:30 Espadon Szczecin - MKS Będzin 
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)
MVP: Jochen Schoeps    
 

  
 
             

0 komentarze :

Prześlij komentarz