Orlen Liga sezon 2016/2017

Faza zasadnicza

Kolejka 1
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
MVP: Joanna Staniucha-Szczurek
Giacomini Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)
MVP: Rebbeca Pavan
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec  3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
MVP: Andrea Kossanyiova
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 
MVP: Yael Castiglione
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
MVP: Gabriela Polańska
Polski Cukier Muszynianka Enea - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
MVP: Magdalena Wawrzyniak
Chemik Police - PTPS Piła  3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
MVP: Joanna Wołosz

Kolejka 2 
Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
MVP: Natalia Gajewska
KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
Polski Cukier Muszynianka Enea - Legionovia Legionowo 3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)
MVP:  Aleksandra Wójcik
Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
MVP: Sylwia Pycia
KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
MVP: Yael Castiglione
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)
MVP: Ewa Kwiatkowska
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)
MVP: Marta Wójcik

Kolejka 3
Giacomini Budowlani Toruń - Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
MVP:  Justyna Łukasik
Impel Wrocław - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
MVP: Monika Ptak
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
MVP: Katarzyna Bryda
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)
MVP: Julia Twardowska
Polski Cukier Muszynianka Enea - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)
MVP: Adela Helić
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
MVP: Madelaynne Montano
PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
MVP: Ewelina Krzywicka

Kolejka 4
Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz  1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
MVP: Ewelina Krzywicka
Legionovia Legionowo - PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
MVP: Agata Skiba
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2:3 (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)
MVP: Joanna Kapturska
ŁKS Commercecon Łódź - Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
MVP: Kaja Grobelna     
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
MVP: Tamara Kaliszuk
Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
MVP: Agnieszka Kąkolewska  

Kolejka 5  
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław  1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
MVP: Micha Hancock
24.11, g. 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń
Budowlani Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
MVP: Heike Beier
Polski Cukier Muszynianka Enea - ŁKS Commercecon Łódź  3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
MVP: Dorota Medyńska
Chemik Police - KSZO Ostrowiec  3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
MVP: Aleksandra Krzos
PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów  3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
MVP: Agata Babicz
KS Pałac Bydgoszcz - Legionova Legionowo  3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
MVP: Marlena Pleśnierowicz 

Kolejka 6 
Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo  3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
MVP: Małgorzata Skorupa
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz  3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
MVP: Adela Helić
KSZO Ostrowiec - PTPS Piła  1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
MVP: Alexis Austin
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police  1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Enea  3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
MVP: Sona Mikyskova
Giacomini Budowlani Toruń - Budowlani Łódź  0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
MVP: Heike Beier
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)
MVP: Kinga Drabek

Kolejka 7 
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot  3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
MVP: Kamila Ganszczyk
Budowlani Łódź - Impel Wrocław  3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
MVP: Kaja Grobelna
Polski Cukier Muszynianka Enea - Giacomini Budowlani Toruń  3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
MVP: Dorota Medyńska
Chemik Police - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
MVP: Stefana Velijković
PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
MVP: Alicia Ogoms
KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec  3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
MVP: Marlena Pleśnierowicz
Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów  0:3 (23:25, 25:27, 16:25)
MVP: Adela Helić

Kolejka 8 
Atom Trefl Sopot - Developres SkyRes Rzeszów  3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19)
MVP: Magdalena Damaske
KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo  3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)
MVP: Joanna Kapturska
ŁKS Commercecon Łódź - KS Pałac Bydgoszcz  1:3 (15:25, 25:20, 22:25, 23:25)
MVP: Małgorzata Śmieszek
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - PTPS Piła  1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
MVP: Alicia Ogoms
Giacomini Budowlani Toruń - Chemik Police  0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
MVP: Malwina Smarzek
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Enea  3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11)
MVP: Agnieszka Kąkolewska
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź  3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)
MVP: Helena Horka

Kolejka 9 
Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
MVP: Pavla Vincourova
Polski Cukier Muszynianka Enea - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
MVP: Magdalena Wawrzyniak
Chemik Police - Impel Wrocław  3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
PTPS Piła - Giacomini Budowlani Toruń  3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
MVP: Agata Babicz
KS Pałac Bydgoszcz - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)
MVP: Marlena Pleśnierowicz
Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
MVP: Lucie Muhlsteinova 
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec  3:0 (25:21, 25:9, 25:21)
MVP: Anna Kaczmar

Kolejka 10 
Atom Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
MVP: Joanna Kapturska
ŁKS Commercecon Toruń - Developres SkyRes Rzeszów  0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
MVP: Adela Helić
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Legionvia Legionowo  3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
MVP: Emilia Mucha
Giacomini Budowlani Toruń - KS Pałac Bydgoszcz  3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
MVP: Rebbeca Pavan
Impel Wrocław - PTPS Piła  3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
MVP: Agnieszka Kąkolewska
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
MVP: Stefana Veljković
Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:14, 25:20, 25:22)
MVP: Heike Beier     


Kolejka 11
Polski Cukier Muszynianka - Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 25:18, 26:24)
MVP: Maja Savić
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
Enea PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)
MVP: Helena Horka
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
MVP: Micha Hancok
Legionovia Legionowo - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
MVP: Ewelina Mikołajewska
Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
MVP: Anna Kaczmar
KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź  1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)
MVP: Krystyna Strasz

Kolejka 12
Atom Trefl Sopot - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
MVP: Martyna Łukasik
BKS Profi Credit BIelsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
MVP: Aleksandra Trojan
Giacomini Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
MVP: Magdalena Hawryła
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
MVP: Agata Sawicka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
MVP: Helena Horka
Grot Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)
MVP: Kaja Grobelna
Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police 0:3 (09:25, 16:25, 20:25)
MVP: Jelena Blagojević

Kolejka 13
Chemik Police - Atom Trefl Sopot
PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Enea
KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź
Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów
KSZO Ostrowiec - Giacomini Budowlani Toruń 
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko - Biała

0 komentarze :

Prześlij komentarz