Orlen Liga sezon 2015/2016

Faza play off 


Klasyfikacja końcowa:

1. Chemik Police
2. PGE Atom Trefl Sopot
3. Impel Wrocław
4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
5. Budowlani Łódź
6. Polski Cukier Muszynianka Enea
7. BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała
8. PTPS Piła
9. KS PAŁAC Bydgoszcz
10. Legionovia Legionowo
11. KS Developres SkyRes Rzeszów
12. KSZO OSTROWIEC

Finał:

O 1. miejsce (do 3 zwycięstw)

Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:21, 25:13, 26:28, 25:9)
Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:22, 26:24, 25:17)
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)


O 3. miejsce (do 3 zwycięstw)

Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (14:25, 31:33, 25:20, 25:20, 15:9)
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 1:3 (21:25, 13:25, 25:19, 19:25)


O 5. miejsce (do 2 zwycięstw) 

Polski Cukier Muszynianka Enea - Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 27:25, 23:25, 17:25, 15:17)
Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1 (25:21, 15:25, 25:23, 25:22)

O 7. miejsce (do 2 zwycięstw)

BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała - PTPS Piła 3:0 (25:23, 26:24, 25:18)
PTPS Piła - BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 23:25, 16:25, 17:25)


O 9. miejsce (do 2 zwycięstw)

KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:23)
Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:12, 21:25, 25:19, 17:25, 12:15)

O 11. miejsce (do 2 zwycięstw)

KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:6)
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 3:2 (26:28, 25:23, 25:23, 18:25, 15:11)



Półfinały:

Półfinał 1-4 (do 2 zwycięstw)

Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:21, 25:20)
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:1 (26:24, 16:25, 28:26, 25:11)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
Impel Wrocław - PGE Atom trefl Sopot 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:23, 16:14) 
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)

Półfinał 5-8 ( do 2 zwycięstw)  

BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 15:25, 18:25)
PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3 (22:25, 18:25, 13:25)
Budowlani Łódź - BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 22:25, 29:27, 25:17)
Polski Cukier Muszynianka Enea - PTPS Piła 3:1 (25:15, 20:25, 25:22, 25:21)  

Półfinał 9-12 (do 2 zwycięstw)

KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo 3:1 (25:18, 20:25, 25:18, 25:20)
KS Pałac Bydgoszcz  - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:27)
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec  3:0 (25:18, 25:9, 25:18) 
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 25:27, 24:26)
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec  3:0 (25:21, 26:24, 25:17)
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:21, 16:25, 21:25, 13:25)  

Faza Zasadnicza

1. kolejka
Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz 3:0
Developres SkyRes Rzeszów - PGE Atom Trefl Sopot 0:3
Polski Cukier Muszynianka Enea - PTPS Piła 3:2 
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec 3:0
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2
SK Bank Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 0:3

2. kolejka 
KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - SK Bank Legionovia Legionowo 3:1
KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3
PTPS Piła - Impel Wrocław 1:3
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3
Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot 3:1  

3. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - PGE Atom Trefl Sopot 1:3
Polski Cukier Muszynianka Enea - Chemik Police 0:3
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 3:0
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0
SK Bank Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:0
Budowlani Łódź - BKS Aluporf Bielsko Biała 3:2

4. kolejka 
KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3
KSZO Ostrowiec - Budowlani Łódź 0:3
PTPS Piła - SK Bank Legionovia Legionowo 3:1 
Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3
Chemik Police - Impel Wrocław 3:0
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 

5. kolejka
Polski Cukier Muszynianka Enea - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
Impel Wrocław - PGE Atom Trefl Sopot 1:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3
SK Bank Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2:3
PTPS Piła - Budowlani Łódź 3:1 
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:1 

6. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec 3:2
PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2
Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź 0:3 
Chemik Police - SK bank Legionovia Legionowo 3:0
PGE Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3
Polski Cukier Muszynianka Enea - Impel Wrocław 2:3

7. kolejka 
Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Enea 2:3
SK bank Legionovia Legionowo - PGE Atom Trefl Sopot 0:3
Budowlani Łódź - Chemik Police 1:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 3:0
KSZO Ostrowiec - PTPS Piła 0:3

8. kolejka 
KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 1:3
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 3:2
Chemik Police - BKS Aluprof Bielsko Biała 3:0
PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:2
Polski Cukier Muszynianka Enea - SK Bank Legionovia Legionowo 3:0
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2

9. kolejka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
SK Bank Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 0:3
Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGE Atom Trefl Sopot 0:3
KSZO Ostrowiec - Chemik Police 0:3
PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 3:0

10. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 3:1
Chemik Police - PTPS Piła 3:0
PGE Atom Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec 3:0
Polski Cukier Muszynianka Enea - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1
Budowlani Łódź - Impel Wrocław 2:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - SK bank Legionovia Legionowo 3:0

11. kolejka 
SK bank Legionvia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 2:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:2
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3
KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3
PGE Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:1
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 

12. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 1:3
PGE Atom Trefl Sopot - Developres SkyRes Rzeszów 3:1
PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:2
KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław 0:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3
Budowlani Łódź - SK bank Legionovia Legionowo 3:0 

13. kolejka 
Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
SK bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 3:1
Impel Wrocław - PTPS Piła 3:2
Polski Cukier Muszynianka Enea - Developres SkyRes Rzeszów 3:1
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police 2:3

14. kolejka 
PGE Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 1:3
PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3
KSZO Ostrowiec - SK bank Legionovia Legionowo 3:0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3:0

15. kolejka
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:0
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec 3:2
SK Bank Legionovia Legionowo - PTPS Piła 1:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 3:1
Impel Wrocław - Chemik Police 3:2
Polski Cukier Muszynianka Enea - PGE Atom Trefl Sopot 0:3

16. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Enea 1:3
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:0
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1
Developres SkyRes Rzeszów - SK Bank Legionowa Legionovo 0:3
Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:0
KSZO Ostrowiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3

17. kolejka
KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz 3:1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 1:3
Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
SK bank Legionovia Legionowo - Chemik Police 0:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Atom Trefl Sopot  2:3
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0

18. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3
Polski Cukier Muszynianka Enea - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0
PGE Atom Trefl Sopot - SK bank Legionovia Legionowo 3:0
Chemik Police - Budowlani Łódź 3:0
Developres SkyRes Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0
PTPS Piła - KSZO Ostrowiec 3:0

19. kolejka
PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 0:3
KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów 1:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 3:0
Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopot 1:3
SK bank Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Enea 1:3
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:1

20. kolejka 
KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3
Impel Wrocław - SK bank Legionovia Legionowo 3:0
Polski Cukier Muszynianka Enea - Budowlani Łódź 1:3
PGE Atom Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3
Chemik Police - KSZO Ostrowiec 3:0
Developres SkyRes Rzeszów - PTPS Piła 0:3

21. kolejka
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 3:2
PTPS Piła - Chemik Police 0:3
KSZO Ostrowiec - PGE Atom Trefl Sopot 0:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3:1
SK bank Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2

22. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - SK bank Legionovia Legionowo 2:3
Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1
Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0
Polski Cukier Muszynianka Enea - KSZO Ostrowiec  3:0
PTPS Piła - PGE Atom Trefl Sopot 3:1
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 0:3





 

 
 
 

0 komentarze :

Prześlij komentarz